גינקולוגיה ופיריון


קצת רקע

כמו בכל בעייה גופנית או מחלה, בניגוד לרפואה המערבית המתייחסת נקודתית לממצאים פתולוגיים, הרפואה הסינית בוחנת את המניעים לבעייה.
גם בעיות פריון הן כשל כלל מערכתי, שנע בין מצב נפשי לגופני. על פי הגדרה רפואית: אי פריון הוא חוסר יכולת להרות בפרק זמן של שנה
10%-15% מהזוגות חווים אי פריון שברובן הבעיה היא אצל האישה. הבעייתיות נעוצה ברטב המקרים בהפרעה בביוץ, בעיה רחמית כלשהי או בעיה בחצוצרות.
אצל הגברים הבעיה נעוצה בזרע או בצינורות המובילים אותו. אך גם ליקוי זוגי עלול להיות הגורם לאי פריון!

רפואה סינית ופריון

יערית הגיעה אלי אחרי שמונה חודשים בהם היא ניסתה שוב ושוב להיכנס להריון, אך ללא הצלחה.
לאחר שלושה טיפולים בלבד, יערית הודיעה לי באושר רב כי היא סוף כל סוף נכנסה להריון!
כמו יערית, לקוחות נוספים הגיעו אליי באותן נסיבות מצערות כאשר הם כבר היו מיואשים ומתוסכלים, אך בעזרת הטיפולים חזרו אלייהם החיוכים אל הפנים.

מחקרים רבים מוכיחים כי דיקור סיני יעיל בטיפולי פוריות. למעשה במחקר שנעשה בגרמניה, בקבוצת נשים שעברה דיקור ושלרחמן הוחדרו עוברים התגלוי פי 2 אחוזי הצלחה מאשר לקבוצת נשים שלא עברו דיקור. על ידי אבחון מדוייק, בדיקה חיצונית של הגוף, סקירת מערכותיו ובדיקת הסטוריה רפואית, ניתן להשלים תמונה קלינית שמאפשרת טיפול שורשי בבעיה.

אנחנו מאמינים בסינצ'י שניתן לחוות טיפולי פוריות ללא הסבל ותופעות הלוואי המאפיינות את הטיפול ההורמונאלי. בהמשך המאמר, נספר לכם שגם לבעיות פוריות אצל הגברים, יש לרפואה הסינית מגוון פתרונות!
בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בריאים שלא הצליחו להיכנס להריון משלבים טיפולים ברפואה סינית וכך גם זוגות אשר החלו בטיפולי הפוריות הקונבנציונאליים-הרפואה הסינית מתאימה לכל המקרים וההצלחות לא מאחרות לבוא.

מחקרים מציגים כי דיקור סיני מסייע בבעיות פוריות רבות, כגון:
-דיקור סיני מאפשר טיפול טוב יותר בבעיות ביוץ.
-דיקור סיני מאפשר תפקוד טוב יותר של השחלות.
-הדיקור יוצר איזון הורמונאלי בגוף ובכך מאפשר יצירת זקיקים רבים יותר.
-דיקור מאפשר הזרמת דם טובה יותר לרחם ובכך משפר את איכות ועובי רירית הרחם ומונע הפלה.
-דיקור סיני מוריד תופעות לוואי של הטיפול ההורמונאלי והורדת מתחים אשר פוגעים בהצלחת הטיפול.
-דיקור סיני מחזק את המערכת החיסונית.
-דיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא מונעים התכווצויות של הרחם ומסייעים בהחזקת ההריון.
-הדיקור מחזק את הרחם ומכין אותו לקליטה טובה יותר של העובר.
-לגברים, הדיקור וצמחי מרפא משפרים את כמות ואיכות הזרע.

הטיפול

לכל מטופל מותאמות שיטות שונות המותאמות לגופו, מצבו והעדפותיו. דיקור סיני, צמחי מרפא, טווינא, רפלקסולוגיה, תזונה סינית ועוד, הם כלים שבעזרתם אני כמטפלת יכולה להגיע לתוצאות הרצויות.

גם לבעיות אצל הגברים יש לרפואה הסינית מגוון פתרונות:

במצבים בהם הקושי בכניסה להריון נובע מאיכות זרע נמוכה או מאין אונות של הגבר, הטיפול בצמחי מרפא לצד טיפולים בדיקור סיני והמלצות תזונתיות, נמצא כיעיל בשיפור זרימת הדם לפין ויעיל ביותר בשיפור איכות הזרע.

חוקרים מצאו כי חמישה שבועות של טיפול בדיקור הפחיתו את מספר תאי הזרע בעלי מבנה לא תקין, והגדילו את המספר הכולל של תאי הזרע התקינים אצל גברים בעלי בעיות פוריות. הם טוענים כי לפי תוצאות המחקר, דיקור עשוי להשלים את הטיפול המסורתי בבעיות פוריות וכתבו במסקנותיהם, כי הם ממליצים על הטיפול בדיקור מכיוון שהוא פשוט, אינו פולשני ועשוי לשפר את איכות הזרע.

אל תתפשרו או תוותרו כשמדובר בנושא כל כך רגיש וחשוב. אצלנו בסינצ'י מאמינים שאפשר גם אחרת. 
סיניצ'י-דקירה קטנה הקלה גדולה
כי מיליארד סינים לא טועים.

 

 לקריאת המלצות ממטופלות מרוצות לחצו כאן.

להתייעצות ולשאלות, צרו איתנו קשר

שלח