דיכאון וחרדה 

דיכאון וחרדה. 

דיכאון הינו רגש אנושי אשר מהווה חלק מהחיים ומתמקם בנפשנו מעת לעת.
לעתים, המצוקה הנפשית מתמשכת, בצורה חריפה וקשה מנשוא, במקרים אלו לא ניתן יותר להתייחס לדיכאון כחלק משגרת החיים, אלא כהפרעה דיכאונית בעלת משמעויות קליניות ורפואיות (כמובן לאחר אבחון מגורם מוסמך). במקרים רבים, נלווים לדכיאון תסמינים נוספים אחד מהם הוא חרדה, השילוב בין דיכאון לחרדה שכיח ונמצא ב10 עד 20 אחוזים מהאנשים.

במקביל לעלייה בכמות התלונות על התמודדות עם דיכאון וחרדה, כך גם נרשמת עלייה מתמדת בכמות המרשמים הניתנים למען התמודדות עם הפרעות אלו.
טרם נטילת התרופות, חשוב לזכור שתרופות פסיכיאטריות לדיכאון מעניקות תשובה כימית בלבד לבעיה, ופעמים רבות הסימפטומים שבים לאחר סיום הטיפול התרופתי, כמו כן, תרופות נוגדות דיכאון גדושות בתופעות לוואי לרבות בעיות שניה, אובדן החשק המיני, שינויים במשקל, בעיות במערכת העיכול וכו'.
אנחנו בסיניצ'י מאמינים שישנה דרך אחרת להתמודדות עם קשיים, דרך המאזנת את הגוף והנפש ושכולה טבעית.

הרפואה הסינית שוזרת זה בזה את המצב הפיזיולוגי שלנו למצב הרגשי בו אנו שרויים, ומטפלת בשני האספקטים יחדיו. בטיפול בדיכאון, כמו במחלות אחרות, המטפל עושה שימוש בדיקור סיני ובצמחי מרפא טבעיים, אשר הוכח כי יש ביכולתם לשחרר נוירוטרנסמיטורים כגון סרוטונין ודופמין אשר בעלי השפעה ישירה על מצב הרוח ותחושת הדיכאון. בשל המורכבות של הדיכאון והסיבות בגינם הופיע שיחות עם המטופל הינן חלק בלתי נפרד מהטיפול.

האלמנט אשר היה חסר בטיפול התרופתי קיבל השלמה באמצעות הדיקור הסיני, בטיפול אינטגרטיבי מסוג זה אשר משלב דיקור במחטים, לחצים בנקודות הדיקור וטווינה תוצאות השיפור הן מדהימות.
הרפואה הסינית מקבלת את המיצאותו של האדם בדיכאון ומגדירה את המצב כשרוע בחוסר איזון.
חוסר האיזון המדובר לובש צורות רבות בגופנו, ולכן טרם הטיפול מתבצעת אבחנה מדויקת של המטופל, נבחנים קריטריונים כגון: חיוורון פנים, בהירות בעיניים,קול,ריח ומצב הלשון, דופק, וכמובן שאלון בנוגע להיסטוריה רפואית וסימפטומים. מטרת הטיפול הינה ליצור הרמוניה עם עצמינו ובסביבתנו.


אל תתפשרו או תוותרו כשמדובר בנושא כל כך רגיש וחשוב. אצלנו בסינצ'י מאמינים שאפשר גם אחרת.
סיניצ'י-דקירה קטנה הקלה גדולה
כי מיליארד סינים לא טועים.

לקראית המלצות ממטופלים מרוצים לחצו כאן.

 

וגם כאן:)

להתייעצות ולשאלות, צרו איתנו קשר

שלח