טיפולי הרזייה


שיטות טיפולי הרזייה שונות אינן קלות עבור אנשים רבים, ולרוב מהוות אתגר קשה ומייאש.
מטופלים רבים שהגיעו אליי וסיפרו לי כי בעברם ניסו דיאטות שונות, סיפרו כי הם אמנם השיגו ירידה מסויימת במשקל בזמן הדיאטה עצמה, אך לאחר מכן הגוף השיב לעצמו את כל החוסרים שנגזלו ממנו ב'פראות', ופיצה את עצמו שוב ב...תוספת משקל. אנחנו בסינצ'י, רוצים להציע לכם את דרך ההרזיה הבריאה ביותר, המהירה ביותר והבטוחה ביותר.

הרפואה המערבית מייחסת את רוב הסיבות להשמנה לגורמים גנטיים, כשהיא מבחינה בקשר הדוק בין השמנה לבין מחלות חמורות. השמנה לעיתים רבות גורמת ל: מחלות לב, יתר לחץ דם, סוכרת, דלקות בעצמות ובמפרקים, דום נשימה בשינה, סוגי סרטן שונים, אין אונות, כאבי גב ועוד. לעומת זאת, הרפואה הסינית רואה בתזונה לא נכונה, חוסר פעילות גופנית וחולשה אנרגטית של האיברים הפנימיים כמנגנונים בעלי יכולת להתרפא ולהתחזק.

על פי הרפואה הסינית, האיבר האחראי על מערכת העיכול הוא הטחול-הטחול לוקח את המזון מהקיבה והופך אותו לצ´י –לאנרגיה שאותו הגוף צורך. כך הרפואה הסינית רואה בשילוב של טחול חזק ותזונה מתאימה, דרך מהירה לתפקוד הרמוני, ולמיצוי איתן של תמציות המזון והנוזלים. ברגע שאיזון הגוף מושב, מערכת חילוף החומרים תעבד את המזון כראוי ועודף המשקל יחדל מלהתקיים.

כיצד הטחול נפגע?
תזונה לקויה כמו של דברי מתיקה שונים ומוצרים לא בריאים מחלישה את הטחול, פוגעת במטבוליזם, ועם הזמן המוצרים הללו נהפכים לחומר לוואי, עכור וכבד, הנקרא ברפואה הסינית-לחות. (הפרשות מוגברות, כולסטרול, מוגלה, בצקת, נוכחות מוגברת של קנדידה, גידולים שפירים וכיו"ב)

אז מימה צריך להימנע?
- מוצרי חלב היוצרים לחות, סוכר לבן ומוצריו( ממתקים, שוקולד וכו´), קמח לבן ומוצריו, מזונות שמנים ושומניים, מזון מעובד, חומרים משמרים וצבעי מאכל.
-תזונה מתוקה מדי או קרה מדי
-אכילה מאוחרת בלילה, ארוחות כבדות, ארוחות לא מסודרות, מתח בזמן האכילה ועוד.
-רגשות כמו דאגה, כעס, פחד וכו'
-קריאה בעיתון או צפייה בחדשות בזמן האוכל , איננה מומלצת.
-נישנושים בין ארוחות. על פי הרפואה הסינית, הקיבה צריכה להתמלא ולהתרוקן לגמרי, והנשנושים לא מאפשרים זאת.

כאמור, הרפואה הסינית אינה מטפלת ב"עודף משקל" ורואה ברקמת השומן מהות נטולת אנרגיה.
הרפואה הסינית משתמשת במקרים אלו בדיקור הסיני, שיטה שבה מוחדרות מחטים דקות לנקודות דיקור מרכזיות באוזן המצויות מתחת לפני העור. ישנן 4 נקודות דיקור מרכזיות באוזן המעודדות את תהליך הירידה במשקל: נקודת הרעב, נקודת איזון מערכתית, נקודת הקיבה ונקודה האחראית על המערכת האנדוקרינית . נקודות אלו, מחוברות בערוצים אנרגטיים לאיברים הפנימיים כמו הטחול, הכליות, הקיבה, הכבד, ובעזרת המחטים הן מתקנות את חוסר האיזון, את זרימת הצ'י והדם, מחזקות את האנרגיה, ובכך מבטלות את הגורמים שהובילו לצבירת המשקל. חשוב לציין, כי דיקור סיני מסייע גם לווסת את השינה, מה שגם מועיל באופן ישיר לירידה במשקל.

לפי השיטה המחטים נותרות באוזן למשך מס' ימים מועט, וכבר מתחילת התהליך אתם תרגישו כיצד נקודות אלו מדכאות את התיאבון המופרז, יעזרו לכם להרגיש תחושת שובע אחרי אכילת כמות קטנה של אוכל, מחזקות את מערכת העיכול, מזרזות מטבוליזם ובעיקר מרגיעות את הנפש. מחקרים הוכיחו כי הטיפול בדיקור תורם רבות לאיזון וויסות הורמונים האחראים להשמנה כגון הורמון ה-LEPTIN  ו-GHRELIN. אל תדאגו, המחטים סטריליות, חד פעמיות ודקות כמו חוט השערה. בנוסף המחטים לא פוגעות ברקמות הגוף אלה רק מזיזות אותן ולכן אין שום דם או כאב בזמן הדיקור.

בנוסף לטיפול בדיקור הסיני, אני משלבת עבודה עם מכשיר אלקטרודות המונח על גבי המחטים, וכך אנו מצליחים לעבוד על הצרת היקפים ופירוק שכבת השומן הראשונה בבטן .

טיפולי הדיקור בקליניקה משולבים עם יעוץ תזונתי וליווי אישי צמוד על מנת להבטיח את הצלחת ההרזיה.

למשל, אספר לכם שהתפריט הסיני מבוסס על מזון "מלא", כאשר חשוב לאכול ממשפחות המזון הבאות:
דגנים מלאים - אורז, דוחן, לחם מלא, גריסים וחיטה מלאה.
קטניות - עדשים, שעועית, חומוס.
ירקות - יש לצרוך אותם על פי עקרון הצבע. זיכרו שכתומים וחומים מחזקים את הטחול ומאזנים אותו, ולכן טובים מאוד למי שסובל מנטייה להשמנה.

לסיכום אשמח לשתף איתם תמונה זו של מטופלת שלי, אשר בזכות טיפול באמצעות דיקור סיני בקליניקה שלי, השילה קרוב ל-20 קילו ממשקל גופה!אל תהססו-דקירה קטנה, הקלה גדולה. דיקור סיני להרזיה יגביר את רמות האנרגיה שלים, יחזק  אתכם וישפיע על כוח הרצון החשוב כל כך על מנת לשמור על הרגלי אכילה נכונים ובריאים.  כי מיליארד סינים לא טועים.

 

לעיון במכתב המלצה אשר נכתב נכתב בידי מטופל מרוצה, לחצו כאן.

 

להתייעצות ולשאלות, צרו איתנו קשר

שלח